Welkom > Personeel > Wie zijn wij?

Wie zijn wij?

Hans de Graaf
Bestuurder
E-mail: hans@heuvel-transport.nl
Tel: +31620011900

Wim Scheurwater
Planner 1
E-mail: wim@heuvel-transport.nl
Tel: +31620011910

Michael van Markus
Planner 2/ICT/Acquisiteur
E-mail: michael@heuvel-transport.nl
Tel: +31620011905

Bernd van Kleef
Planner 3/Klantenservice
E-mail: bernd@heuvel-transport.nl
Tel: +31620011911

Bert Pieters
Acquisiteur
E-mail: bert@heuvel-transport.nl
Tel: +31623268180

Bruce Butters Rüben
Acquisiteur
E-mail: bruce@heuvel-transport.nl

Marcel van Willigen
Hoofd Administratie / Controller / Financial manager
E-mail: marcel@heuvel-transport.nl

Stephanie van Meerkerk
Administratie
E-mail: stephanie@heuvel-transport.nl

Dagmar Combée
Receptioniste/Administratief medewerkster
E-mail: dagmar@heuvel-transport.nl

Hans van Ooijen
Loodsbaas

Frank van Velzen
Logistiek medewerker

Arjan Hartman
Logistiek medewerker

Ron van den Brink
Logisitiek medewerker
 

C.vd. Heuvel Transport & Distributie
Home